Najlepsze w powiecie - Złoty medal w Czwórboju LA dla SP Dębe Wielkie
Dnia 28.04.2026r. na stadionie MOSiR ul. Budowlana w Mińsku Mazowieckim odbył się Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt kat. dzieci. Do rywalizacji przystąpiło 10 szkół powiatu mińskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas 6 w składzie: Kapitan- Aleksandra Wieczorek, Lena Kąkol, Aurelia Kliczbor, Zofia Gańko, Pola Szymczuk, Weronika Król i Julia Sasin przygotowane przez p. Agatę Mika-Orłowską.
Klasyfikacja końcowa szkół:
1. SP Dębe Wielkie - 1042 awans do regionu
2. SP 1 MM – 1005 awans do regionu
3. SP Mrozy- 971
4. SP Ruda - 928
5. SP Jakubów - 888
6. SP 6 MM - 853
7. SP 4 MM - 744
8. SP Stara Niedziałka - 658
9. SP 2 MM - 636
10. SP Mistów - 562
Klasyfikacja indywidualna:
Wystąpiło 60 zawodniczek
1 miejsce Wieczorek Aleksandra SP Dębe Wlk. 263
2 miejsce Kąkol Lena SP Dębe Wlk. 256
Szkoła